Campaign image

Terrassikruvi, mis lahendab kõik enamlevinud terrassiehitusega seotud probleemid


Koostöös professionaalsete ehituspuuseppadega tegime me esmalt kindlaks kõige sagedasemad terrassi paigaldamise käigus tekkivad probleemid. Seejärel töötasid meie tootearendajad välja sellise terrassikruvi, mille eesmärk on lahendada just need kõige enamlevinud probleemid, millele ehitusprofid testide käigus tähelepanu osutasid. Seepärast ongi meie uue terrassikruvi põhirõhk nii maksimaalsel kinnitusjõul kui ka ühtlasel ning pinnuvabal lõpptulemusel. Loodetavasti tekib tulevikus terrasside ehitamise käigus ka vähem käevigastusi, sest uuel terrassikruvil on keermeta ülemine osa, mistõttu saab kruvi sissekeeramisel paigal hoida nii, et see ei vigasta sõrmi.

Detailse info ESSDECK Max kruvi ning terrassipaigalduse kohta leiad siit:

Loe lisaks

Campaign image

Kinnitab ka kooldunud terrassilauad


Üha tavalisemaks probleemiks on muutunud kooldunud terrassilauad, st lauad, mis on propellerisse tõmbunud ja mida on seetõttu väga raske, mõnikord lausa võimatu paigaldada. Selle probleemi lahendamiseks on ESSDECK Max kruvil erineva keermesammuga topeltkeermed. Alumisel keermel on pisut hõredam ja ülemisel keermel pisut tihedam samm, tänu millele tekib optimaalne kinnitusjõud, mis võimaldab fikseerida ka kooldunud terrassilauad.

Campaign image

Tagab ühtlasema lõpptulemuse


Puupinde ja -kilde terrassis ei soovi keegi, kuid kahjuks tuleb neid siiski sageli ette. Selliste defektide ennetamiseks on ESSDECK Max kruvil väike silindriline, terava servaga kruvipea vahetult mille alla on paigutatud freessooned. Freessooned ja kruvipea terav serv lõikavad puidukiud läbi. See hoiab ära kiudude üleskerkimise ja seeläbi ka pindude tekkimise.

Campaign image

Võimaldab paigaldust laua serva lähedalt


Veel üks probleem, millega professionaalsed ehituspuusepad terrassilaudade paigaldamisel kokku puutuvad on puitmaterjali lõhenemine, kui kruvid kinnitatakse laua servale liiga lähedale. Seetõttu on meie uuel terrassikruvil selline kruviots, mis lõikamise asemel hoopis freesib puidukiudusid. See tähendab, et tera ei täitu puidukiududega ning väheneb märgatavalt ka terrassilaua lõhenemise oht.

Campaign image

Kõrge terase kvaliteet


CorrSeal (C4) pinnatöötlusega ESSDECK Max kruvide puhul oleme tõstnud terase kvaliteeti ja võtnud kasutusele samasse klassi kuuluva terase, millest on valmistatud meie ehituskruvid ESSDRIVE. Kõrgem terase klass garanteerib samasuguse tugevuse, kuid samas tagab ka suurema vastupidavuse liikumistele.