Campaign image

Kui soovid töötada ainult ühe montaažiliimiga, siis on õige valik ESSTACK!

Pole tähtis, millise ESSTACK tootesarja kuuluva montaažiliimi valid, sest kõik nakkuvad kohe ja sobivad enamikeks kinnitustöödeks. ESSTACK Pro1 on professionaalide esimene valik. Põhjusest on kerge aru saada – see montaažiliim toimib kõikjal!

• Nakkub kohe
• Kinnitub kõigile materjalidele
• Toimib iga ilmaga
• Kauakestev
• Keskkonnasõbralik


ERAKORDSED LÕPPKOORMUSED

Kogu tootesarja ühine omadus on kohene kandevõime ja erakordsed lõppkoormused (kuni ca 30 tonni/m2).

Montaažiliimide tugevuste tasemed erinevad, kuid arvestades, et kõige „nõrgema“ montaažiliimi Esstack CLEAR kohene nakkevõime on 200 kg ja lõppkoormus 15 tonni, siis on selge kui erakordselt tugevad ESSTACK sarja montaažiliimid tegelikult on.

Sarja tipp-montaažiliim on Esstack XTRM, mis kannatab koheselt 500 kg/m2 suurust koormust. See tähendab, et vuuki pole vaja kõvenemist oodates toestada.LÄBIPAISTEV


Turul ainulaadne läbipaistev montaažiliim, mis nakkub kohe ja talub suurt lõppkoormust.

Ideaalne klaasi liimimise ja täpsust nõudvate tööde puhul, kui on vaja tagada, et vuugi külgedele ei jääks näha väljavalgunud liimi.
Tänu kergelt voolavale konsistentsile sobib kasutamiseks ka madalamate temperatuuride juures.


VALI ÕIGE TARVIK

Tuubipüstolil ESSTACK Gun on kuus korda kõrgem ülekanne kui tavalistel silikoonipüstolitel, mis lihtsustab montaažiliimi väljasurumist.

Püstoli ESSTACK Gun eelis tuleb väga hästi esile just ESSTACK XTRM puhul, sest tegemist on eriti aeglaselt voolava montaažiliimiga.

TUTVU KA MEIE UUE UNIVERSAALHERMEETIKUGA ESSSEAL ESS1


LOE LISAKS